Discover Baltics  OÜ on Eesti erakapitalil põhinev väikeettevõte, mille peamiseks tegutsemise eesmärgiks on vahendada hea hinna ja kvaliteedi suhtega majutus, toitlustus, transpordi jms. teenuseid alati letihindadest soodsama hinnaga.

Firma alustas tegevust 1997. aasta kevadel, nimega Aira Matkad OÜ, mille teenused olid suunatud peamiselt Soome koostööpartneritele.

2001. aasta kevadel firma laiendas oma tegevust ja sellest tulenevalt oli vajadus muuta nimi laiapõhjalisemaks. Discover Baltics, iseloomustab meie tegevust kõige paremini, sest jätkame klientide vastuvõtmist Eestis ning nende saatmist  Läti- ja Leedumaale.

Kui aastaid  müüsime kliendile lihtsalt teenust, siis nüüd soovib tellija üha enam ja rohkem disainitud  teenust  s.t.  rohkem elamust, emotsiooni ja sellest tulenevalt erilisi personaalseid kogemusi.

Soovime olla Teie usaldusväärne koostööpartner läbi paljude soovide täitumise.

Kutsume teid saama väga erilist kogemust personaalse teeninduse ja vastutustundliku hinna näol.

Meie missioon

Meie missioon on ettevõtte väärtuseDirty lil slut GF calls me daddy! Finger fuck her until squirt! järjekindel kasvatamine. Peame olulisimaks oma töötajate pühendumist professionaalsele teenindamisele ja meeskonnatööle.

Sellest tulenevalt säästavad meie kliendid enam oma aega ja meie kindlustame nende pikaajalise rahulolu pakutavate teenustega.

Teie ideed meie teostuses !

 

DiscoverBaltics logo_kiirtega