DISCOVER BALTICS REISITINGIMUSED

Reisisoovi valimisel,  palun tutvu kindlasti meie reisitingimustega, mille leiad siit Reisitingimused

REISIKINDLUSTUS

Milleks on tarvis reisikindlustust?

Reisikindlustus katab kulud, mis on seotud nii ootamatute tervisehädade kui ka paljude muude ebameeldivustega kodust eemal. Mitmetesse riikidesse sõitmisel on tervisekindlustus kohustuslik, kuid ka mujale reisides on arukas kindlustus siiski sõlmida – see võib säästa suurtest väljaminekutest.
Reisikindlustus on vajalik nii puhkuse- kui ärireisile minejale.

Kaks võimalust kindlustuse sõlmimiseks

Tervisekindlustus kindlustussummadega 38 000 või 100 000 USA dollarit katab järgmised ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud kulud:

  • kiirabi-, haigla- ja ravikulud ning ravimite maksumuse;
  • haige kodumaale tagasitoimetamise kulud;
  • kindlustatut saatva isiku majutus- ja elamiskulud;
  • surmajuhtumi korral matusekulud välismaal või põrmu tagasitoimetamise Eestisse.

Lisaks tervisekindlustusele on võimalik valida ka reisi katkemise kindlustuskate 15 000 kuni 100 000 kroonini, mis hüvitab reisi ärajäämisest, katkemisest ning reisile või transiitlennule hilinemisest tingitud kulud.

Eraldi saab sõlmida pagasikindlustuse, mis katab reisipagasi röövimise, kadumise või hävimisega seotud kulud.

Palju reisikindlustus maksab?

Hind sõltub reisi sihist, kestusest ning valitud kindlustussummast. Näiteks nädalane tervisekindlustus (38 000 dollarit) Euroopasse ühele inimesele maksab 110 krooni.
Kindlustus on soodsam lastele, üliõpilastele, gruppidele ja püsiklientidele.
Kui reisite koos perega, saate kindlustada alla 12-aastased lapsed 50%-lise allahindlusega, kuni 18-aastased aga 25%-lise allahindlusega. Iga poliisile märgitud pereliige saab kindlustatud 38 000 USA dollari ulatuses.

Ülemaailmne hädaabinumber

Kindlustuspoliisil on ära toodud number, kuhu saab meditsiiniliste probleemide tekkimisel helistada ükskõik millisest riigist. Telefonil vastab Salva koostööpartner, rahvusvaheline kompanii SOS International, kes annab nõu edasise tegutsemise kohta. Vajadusel arveldab SOS International ka arstiga.
Analoogset teenust pakuvad meie koostööpartnerid ka Vene Föderatsioonis, Ukrainas ja Valgevenes viibijatele. Vastav kontakt on ära toodud poliisil.